mp3 flac download

magnificent idea necessary just the way have..

mp3 flac download

simply matchless theme Unsuccessful idea can..


1981
Label: Supraphon - 1113 2493 • Format: Vinyl LP, Album, Repress • Country: Czechoslovakia • Genre: Rock, Pop •
Tam, Kde Bydlím Já - Jiří Korn - Zpívat Jako Déšť (Vinyl, LP, Album)

Discover releases, reviews, credits, songs, and more about Jiří Korn - Zpívat Jako Déšť at Discogs. Complete your Jiří Korn collection/5(5).

Listen to Zpívat Jako Déšť by Jiří Korn on Apple Music. Stream songs including "Tak Tady Mě Máš", "Zpívat Jako Déšť" and more. Album · · 12 Songs. Sign In Listen Now Browse Radio Search Sign In Zpívat Jako Déšť Jiří Korn. Pop · Preview Tam, Kde Bydlím Já.

Text písně Tam, kde bydlím já od Jiří Korn. I když na ni kdekdo nadává Proč dřív nejde spát A pozděj nevstává Klidně do tří ráno zpívá A.

Jiří Korn - Zpívat Jako Déšť Formát: 1 x Vinyl - gramofonová deska (LP, Album) Datum vydání / výroby: Původ/země: Československo: Vydavatelství: Supraphon ( ) Lisovna (výrobce): Gramofonové závody Loděnice (E ) Gramofonové závody Loděnice (E ) Kód vydavatelství: E .

Tak zpívat, jako déšť a tančit, jako on, co já bych za to dal, kapitál milión. Ať smáčí mi šat, mám déšť víc než rád, chci dál, jako v snách tančit s ním, po římsách. Ať můj song, promoklý, naprší do roklí, ať, když jdete spát, buší vám do fasád. A já, kéž, jen kéž, dál prosím o totéž, ať.


Wait - The Beatles - Rubber Soul (Vinyl, LP, Album) The Blue Theme - Moby / System F vs Cosmic Gate / Ferry Corsten - After / The Blue Theme / Check It Doubting Thomas - Father Dont Cry (CD)

1 thoughts on “Tam, Kde Bydlím Já - Jiří Korn - Zpívat Jako Déšť (Vinyl, LP, Album)

  1. View credits, reviews, tracks and shop for the Vinyl release of "Zpívat Jako Déšť" on Discogs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BING